Prośba o wsparcie

Szanowni Goście zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe naszego Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie nasze zostało założone przez grupę miłośników lotniska w Świdwinie i zostało zarejestrowane w KRS pod numerem 0000337855 dnia 23.09.2009 r.

Stowarzyszenie nasze jest organizacją młodą i utrzymuje się ze składek członkowskich, życzliwości władz samorządowych i hojności sponsorów.
Wparcie z Waszej strony, pozwoli nam na prowadzenie statutowej działalności ,propagowanie tradycji świdwińskiego lotnictwa oraz promocję naszego regionu.

Pomoc naszemu Stowarzyszeniu choćby w najmniejszej formie pozwoli nam dotrzeć do większej liczby dzieci i młodzieży oraz zadbać o zasłużonych dla świdwińskiego garnizonu ludzi.

Liczymy na Waszą życzliwość, która pozwoli nam na lepszą realizacje naszych celów i jednocześnie zapewniamy, że udzielona nam pomoc zostanie spożytkowana rozważnie i zgodnie ze statutem Stowarzyszenia

Dla osób chcących wesprzeć nasze Stowarzyszenie podajemy poniżej numer naszego konta, lub prosimy o osobisty kontakt.

Zarząd Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin Bank Ochrony Środowiska S.A oddział w Koszalinie 15 1540 1043 2104 8105 5267 0001

Prawa autorskie

Wszystkie fotografie, materiały video oraz teksty prezentowane na stronach Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin są chronione prawem autorskim! (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83) Autorzy materiałów zamieszczonych na stronie nie wyrażają zgody na jakąkolwiek ich publikację lub modyfikację (w wydawnictwach, publikacjach, prezentacjach, stronach internetowych i w inny sposób ujęty w ustawie o ochronie praw autorskich) bez pisemnej zgody (w przypadku wykorzystania niekomercyjnego, zgoda może być wyrażona poprzez e-mail). W przypadku bezprawnego ich wykorzystywania (bez względu na to, czy działania związane z wykorzystaniem zdjęć miały charakter komercyjny, czy też niekomercyjny), autor materiału będzie występował na drogę prawną w celu wyegzekwowania przysługujących mu praw określonych w Ustawie o Ochronie Praw Autorskich. W myśl wspomnianej wyżej Ustawy dozwolony jest tak zwany użytek osobisty. Można więc przechowywać teksty i zdjęcia na własnym komputerze a także drukować je dla własnych potrzeb.

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół
Lotniska Wojskowego Świdwin
ul. Połczyńska 32
78-300 Świdwin
NIP: 6722050157

REGON: 320728410
KRS: 0000337855
Data rejestracji: 23 września 2009 r.
stowarzyszenie.swidwin@op.pl

Losowa grafika

Logo stowarzyszenia