Witamy na nowej stronie Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin
Prosimy się rozgościć i rozejrzeć po przygotowanych treściach!
Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin
Fukcjonuje od 2009 roku, w swoich szeregach ma m.in. były pilotów, dowódców jednostki, społeczników, mieszkańców Świdwina
Od 2009 roku przeprowadzono ponad 50 różnego rodzaju akcji
Uczestniczyły w nich m.in. szkoły powiatu świdwińskiego, mieszkańcy, pracownicy 21 BLT, Starostwa Powiatowego, etc.

Święto 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego - życzenia

Z okazji Święta 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, zarząd i członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin składają gratulacje i podziękowania dla wszystkich pracowników za codzienną, odpowiedzialną służbę, pracę i trud, jaki wkłada kadra i pracownicy Bazy w realizację powierzonych im zadań. Składamy gratulacje i podziękowania za realizację zadań i misji, składających się na rozwój polskiego lotnictwa wojskowego.

Życzymy dalszych sukcesów, pomnażania dokonań oraz godnego uhonorowania dotychczasowych osiągnięć, jak również szczęścia i pomyślności wszystkim pracownikom 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego. 

Niech wszystkim Waszym działaniom sprzyja żołnierskie i lotnicze szczęście.

Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin

Spotkanie Lotniczych Pokoleń

OBCHODY ŚWIĘTA 21.BAZY LOTNICTWA TAKTYCZNEGO SPOTKANIE LOTNICZYCH POKOLEŃ

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż tegoroczne obchody Święta 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego ograniczone zostaną jedynie do jednego dnia tj. 1. lipca 2022 r.  (piątek) kiedy to odbędzie się Spotkanie Lotniczych Pokoleń. Zaplanowany natomiast na dzień 2. lipca Piknik Lotniczy z przyczyn niezależnych od organizatora nie odbędzie się.

W związku z powyższym informujemy wszystkich sympatyków Su-22, 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego i naszego Stowarzyszenia o możliwości zgłaszania chęci uczestnictwa w spotkaniu zgodnie z programem zamieszczonym poniżej.

  • 11:00 - uroczysta zbiórka z okazji Święta 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego;
  • 13:00 - zwiedzanie Sali tradycji i pamiątkowe zdjęcia przy Muralu;
  • 13:30 - poczęstunek , przemówienia okolicznościowe i podziękowania - Klub 1. SLT;
  • 16:00 - lotnicze wspomnienia przy grillu - Dom Weselny „HELENA PARK” (ul. Wiejska 11, Świdwin).

Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do dnia 19.06.2022 r. (ilość miejsc ograniczona). Nr kontaktowy: tel. 261 533 252.

W związku z ograniczoną ilością miejsc, warunkiem uczestnictwa będzie zwrotne potwierdzenie otrzymane od organizatora.

FORMULARZ DO POBRANIA

Życzenia Wielkanocne od Prezesa

Nowy sekretarz Stowarzyszenia

W dniu 07.10.2021 r. Na Walnym Zgromadzeniu Wyborczym jednym z tematów był między innymi wybór nowego Sekretarza Stowarzyszenia. W wyniku głosowania wolą Zgromadzenia na nowego Sekretarza Stowarzyszenia został wybrany Łukasz Rakowicz. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia oraz wytrwałości w realizacji obowiązków pełnionej funkcji.

WALNE ZEBRANIE STOWARZYSZENIA

Zarząd Stowarzyszenia zawiadamia o zwołaniu Walnego Zgromadzenia Wyborczego Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin na dzień 07.10.2021 roku godz 17.30. w Klubie 1 SLT w Świdwinie.
Prosimy wszystkich członków o niezawodne przybycie.
Tematem zebrania będzie między innymi: Wybór nowego Sekretarza Stowarzyszenia

Prawa autorskie

Wszystkie fotografie, materiały video oraz teksty prezentowane na stronach Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin są chronione prawem autorskim! (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83) Autorzy materiałów zamieszczonych na stronie nie wyrażają zgody na jakąkolwiek ich publikację lub
modyfikację
(w wydawnictwach, publikacjach, prezentacjach, stronach internetowych i w inny sposób ujęty w ustawie o ochronie praw autorskich) bez pisemnej zgody (w przypadku wykorzystania niekomercyjnego, zgoda może być wyrażona poprzez e-mail). W przypadku bezprawnego ich wykorzystywania (bez względu na to, czy działania związane z wykorzystaniem zdjęć miały charakter komercyjny, czy też niekomercyjny), autor materiału będzie występował na drogę prawną w celu wyegzekwowania przysługujących mu praw określonych w Ustawie o Ochronie Praw Autorskich. W myśl wspomnianej wyżej Ustawy dozwolony jest tak zwany użytek osobisty. Można więc przechowywać teksty i zdjęcia na własnym komputerze a także drukować je dla własnych potrzeb.

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół
Lotniska Wojskowego Świdwin
ul. Połczyńska 32
78-300 Świdwin
NIP: 6722050157

REGON: 320728410
KRS: 0000337855
Data rejestracji: 23 września 2009 r.
stowarzyszenie.swidwin@op.pl

Losowa grafika

Logo stowarzyszenia